30.09.2015

Відбулося урочисте відкриття херсонської бізнес-школи «Мільйон – це просто» за сприяння КС «Народна довіра»

30 вересня 2015 року в урочистій атмосфері за участю керівництва кредитної спілки "Народна довіра" відбулося відкриття міжрегіонального проекту для дітей бізнес-школа "Мільйон-це просто!" у м. Херсоні, який паралельно стартував ще у трьох інших українських містах: Харкові, Чернігові та Стрию. 

1.jpg

2.JPG

3.JPG


4.jpg

Варто відзначити, що святковому відкриттю ІІІ Міжрегіональному етапу школи в містах-партнерах передувала масштабна інформаційна компанія, яка пройшла у тридцяти середніх навчальних закладах. Про унікальний шанс безкоштовно стати фінансово грамотними дізналося понад 500 школярів, з яких 103 виявило бажання прийняти учать у нашому проекті.

Місцем відкриття  бізнес-школи у м.Херсоні стали стіни обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Присутні потрапили на святкову та незвичну для дітей лотерею, яку особисто відкривав голова правління КС «Народна довіра» Олександр Синюк, оскільки фінансова установа є співорганізатором проекту та багаторічним партнером дитячої бібліотеки.

6.JPG


5.JPG

З мотивуючими промовами виступили координатори нинішнього етапу проекту Олена Синюк та Юлія Чернієнко.

7.JPG

 За допомогою лотереї було обрано чотирьох щасливчиків для участі у бізнес-вікторині. Старшокласники відгадали міста, в яких паралельно із херсонською групою теж відбуватиметься навчання фінансовій грамотності (Харків, Чернігів, Стрий), пригадали успішних людей та прибуткові бізнеси різного напрямку на Херсонщині.

Переможець гри отримав подарунок – навчальний посібник з фінансової грамотності, а десятикласниці зі школи № 52 був вручений спеціальний приз (набір юного фінансиста) за кращу назву он-лайн магазину патріотичного одягу – «Вишивка на серці».

8.JPG

 Присутніх приємно вразив відеовідгук випускниці ІІ етапу бізнес-школи Оксани Тульчин (м. Гола Пристань, Херсонська область), яка посіла ІІ місце у минулорічному конкурсі бізнес-проектів, а наразі вивчає журналістику у Національному університеті «Острозька академія». Оксана розповіла, як бізнес-школа допомогла їй розвинути в собі лідерські якості та цілеспрямовано йти до мети, а також закликала старшокласників скористатися шансом і пройти курс навчання до кінця.

 А відеопривітання від команд бізнес-юніорів із міста Стрий, Чернігів та Харків допомогли херсонським юнакам та дівчатам відчути єдність зі своїми однолітками з різних куточків України.

«До зустрічі у бізнес кемпі!», - так закінчувалося кожне відеопослання, і це символічно, адже всі ті, хто записався у школу фінансової грамотності, мріють потрапити до літнього бізнес-кемпу, в який буде відібрано тільки кращих з кращих випускників.

Свято завершилося урочистим розрізанням зеленої стрічки – сигнал, що ІІІ етап Бізнес-школи відкрито, а також запусканням у небо біло-зеленої в’язки кульок і загадуванням найпотаємніших бажань.

9.JPG

Звичайно, жодне свято не можна уявити без солодкого, тож учні та координатори бізнес-школи залюбки поласували святковим тортом із логотипом проекту.

12.JPG


11.JPG

Ми віримо, що наша спільна справа допоможе старшокласникам стати більш фінансово освіченими, соціально активними, впевненими в своїх силах, ідеях та можливостях, і саме таке молоде покоління в майбутньому зможе забезпечити добробут не тільки своїх родин, а й України в цілому.


 

 

   

Возврат к списку


Наш надежный партнер!Content of this page needs new version Adobe Flash Player. You can download here:

Get Adobe Flash playeruhbdp_ban.jpg 
© Народна Довіра, 2010
Дизайн:
GRADES
Если у Вас возникли вопросы и Вы желаете обратиться в соответствующий отдел, нажмите здесь