28.05.2014

Бізнес-ідея, варта мільйону!

28 травня об 11.00 на базі історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» відбувся випускний у  регіональній бізнес-школі «Мільйон – це просто!», організаторами якої вже чотири роки поспіль є кредитна спілка "Народна довіра" та Херсонська обласна бібліотека для дітей.

1.JPG 

Шість фіналістів, змагаючись за цінні призи, захищали власні бізнес-проекти! Учасниками фінальних змагань стали: Тульчин Оксана (м. Гола Пристань) з бізнес-ідеєю крамниці-кафетерію «ChocoBOOM», Горбенко Юлія (м. Каховка) – піцерія “Art Pizza”, Кравченко Катерина (смт. Каланчак) – квітковий магазин “Розалі”, Конончук Макар (м. Нова Каховка) – школа покера “Royal”, Озембловський Валерій (м. Скадовськ) – фотосалон «Фотомить», Булюк Крістіна (смт. Чаплинка) – дозвільно-виховний центр «Вихідний для мами». Підтримати фіналіста від свого району приїхали й інші учні бізнес-школи, які подавали на відбірковий етап свої роботи, а також координатори з цих районів.  

2.JPG

Ведучими свята були призначені всім відомі літературні персонажі Остап Бендер та Еллочка Людожерка, які прибули на нього з метою «запозичити» кращу бізнес-ідею та розбагатіти на ній. Однак, не дивлячись на це, зі своєю роллю конферансьє вони впоралися блискуче! Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями: оригінальність бізнес-ідеї, перспективність реалізації бізнес-плану, інвестиційний план, презентабельність (зовнішнє оформлення робіт). Оцінювало бізнес-проекти фіналістів авторитетне журі: Яценко Андрій Анатолійович – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації; Граділь Андрій Іванович – начальник Управління Національного Банку України в Херсонській області; Волковська Вікторія Олегівна – президент Всеукраїнської Асоціації Кредитних Спілок; Ерік Блайт – керівник проекту USAID «АнроІнвест в Україні»; Лісова Анна Валеріївна – директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова бібліотечної ради ХОБД імені Дніпрової Чайки.  

3.JPG

   
Окрім церемонії захисту робіт та нагородження кращих, всі юні бізнесмени взяли участь у пошуково-пізнавальному квесті на базі «Зелених хуторів Таврії»! Там вони виконували серію завдань, аби віднайти сховані кмітливим ведучим свята – «великим комбінатором» Остапом Бендером – призи. Підлітки відвідали дачу Еллочки Людожерки, світлицю Солохи, Чортів хутір, обійстя Кота Базиліо та садок Лисиці Аліси. Пригода завершилася благополучно – після дуельної гри у шахи Остап повернув заслужені призи.

4.jpg
 
Отже, згідно з рішенням журі, на завершальній події дня – святковій церемонії – було оголошено переможців фінального змагання і вручено дипломи та призи. Автором бізнес-ідеї, вартої мільйону, визнали Булюк Крістіну із Чаплинки. Саме вона посіла І місце. Її ідея дозвільно-виховного центру «Вихідний для мами» здобула прихильність журі та принесла її власниці, окрім перемоги, сучасний стильний планшет. А почесні призові ІІ і ІІІ місця посіли відповідно Тульчин Оксана з Голої Пристані та Кравченко Катерина з Каланчака з такими проектами: крамниці-кафетерію «ChocoBoom» та квітковим магазином «Розалі». Ці юні бізнес-леді за свої не менш перспективні ідеї власного бізнесу отримали електронні книги-читанки. Інші фіналісти теж були відзначені дипломами та заохочувальними подарунками.  

5.jpg

 6.jpg

Святкове дійство організувала кредитна спілка «Народна довіра» спільно з Херсонською обласною бібліотекою для дітей, за підтримки  проекту USAID «АнроІнвест в Україні». Роблячи підсумки, хочемо подякувати всім координаторам, учасникам та партнерам регіональної бізнес-школи «Мільойн – це просто!», які доклали зусиль, аби це свято відбулося на вищому рівні.  
 
    

Возврат к списку


Наш надежный партнер!Content of this page needs new version Adobe Flash Player. You can download here:

Get Adobe Flash playeruhbdp_ban.jpg 
© Народна Довіра, 2010
Дизайн:
GRADES
Если у Вас возникли вопросы и Вы желаете обратиться в соответствующий отдел, нажмите здесь