15.11.2015

За підтримки кредитної спілки «Народна довіра» у м. Херсоні відбувся другий тренінг бізнес-школи для дітей «Мільйон – це просто!» на тему: «Основні інструменти фінансового ринку»

15 листопада 2015 року у бізнес-школі у рамках проекту «Мільйон – це просто!» на Херсонщині успішно пройшов другий тренінг для бізнес-юніорів. Цього разу предметом обговорення стали основні інструменти фінансового ринку.

Захід розпочався із захисту старшокласниками домашнього завдання: кожен учень презентував майбутню статтю про себе у журналі "Forbes", сторінки якого через 10 – 15 років будуть присвяченні саме їм – молодим, успішнім, ініціативним та фінансово незалежним.

Далі пані Олена Синюк детально та доступно охарактеризувала основні інструменти фінансового ринку. Діти дізналися про особливості та переваги найпоширенішого і найбільш доступного для більшості населення інструменту заощаджень – депозиту.

Б1.JPG

Після майбутні бізнесмени почули від експерта фахову аналітику про інструмент кредитів. Учні дізналися про схеми погашення кредитів, навчилися розраховувати реальну та ефективну процентну ставку. Також діти розібратися у видах кредитів та визначили випадки, в яких взяті у кредит товари перетворюються на фінансовий актив, тобто, є перспективними, а в яких – на пасив. Підводячи підсумки, старшокласники висловлювали власні думки стосовно того, чим може стати отримання кредиту – стартовим капіталом для реалізації бізнес-ідеї чи небезпечною борговою ямою.

Б2.JPG

Впевнені, що набуті учасниками бізнес-школи «Мільйон – це просто!» знання та отримані навички неодмінно стануть у нагоді у їхньому майбутньому дорослому житті та допоможуть бути обачними і грамотними з різними фінансовими інструментами. З нетерпінням чекаємо нових цікавих і корисних зустрічей у теплому колі нашої бізнесової родини!


Back to the list

© Narodna Dovira, 2010
Design:
GRADES
If you have questions and want to contact the appropriate department press here