18.10.2015

У Херсоні за активної участі КС «Народна довіра» успішно стартувала бізнес-школа «Мільйон – це просто!»

18 жовтня 2015 року за підтримки КС «Народна довіра» у херсонській бізнес-школі відбувся перший тренінг, який було проведено з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок.

Захід розпочався зі знайомства координаторів та учасників. В умовах невимушеної атмосфери під час гри «Інтерв’ю» старшокласники охоче розповіли про свої здібності, вподобання та інтереси.

1.jpg 

Об’єдані у пари підлітки протягом кількох хвилин залюбки спілкувалися між собою і відкривали для себе один одного. Із завданням презентувати свого партнера перед усіма присутніми бізнес-юніори впоралися блискуче.

Актуальна сьогодні тема «Фінансова система: історія, розвиток, сьогодення» зацікавила старшокласників на першому занятті можливістю дізнатися про фінансову систему України та світу. Особливе враження на дітей справила рубрика «Способи захисту грошей», що проходила з наочною та практичною демонстрацією.

4.jpg

3.jpg

Найбільше уваги було приділено електронним грошам та сфері їх використання, адже у сучасних умовах життя більшість покупок та платежів здійснюється саме таким способом.

Після суто фінансової частини розглядалася тема успіху. Старшокласники дізналися про історії успіхів молодих українців, обличчя яких прикрашають сторінки журналу «Forbes. Україна».

5.jpg

Зокрема, провідний тренер – представник кредитної спілки «Народна довіра», – Олена Синюк, розповіла про свою знайому Ганну Петрову, якій наразі лише 28 років, а вона вже є засновницею та генеральною директоркою компанії «Startup Ukraine», засновницею «Selfmade Woman Community» та бізнес-табору «Made in Ukraine». Розкриваючи тему, пані Олена також наголосила на важливих особистих якостях кожної успішної людини, до яких відносяться насамперед активна життєва позиція й особисті ресурси, комунікабельність і самодисципліна, моральні цінності та інтелект.

6.jpg

У подальшій розмові підлітки висловлювали власні припущення щодо того, що таке успіх і які якості потрібно в собі виробляти, щоб його досягти. 

Організатори провели кілька інтерактивних вправ, які допомогли учасникам тренінгу відкрити у собі лідерські якості та ще більше розвинути власні комунікативні здібності.

9jpg.jpg

Наприкінці заходу кожний із присутніх бізнес-юніорів записав свою фінансову мету: бізнес-ідею чи просто мрію, поклавши її на зберігання до банку ідей бізнес-школи «Мільйон – це просто!».

10.jpg

Ця скринька буде залишатися закритою до кінця навчального року. І тільки після завершення всіх тренінгів та захисту учнівських бізнес-планів її буде урочисто відкрито. Саме тоді учасники і тренери з’ясують, наскільки навчання у бізнес школі наблизило їх до реалізації цих мрій, цілей або, може, навіть кардинально змінило їх погляди на власне майбутнє. 

Щоб кожен учасник бізнес-школи міг бути у курсі останніх новин проекту, їм було запропоновано приєднатись до груп «Мільйон – це просто!» та КС «Народна довіра» у мережі Facebook.

Прощаючись, організатори запросили підлітків на наступний не менш цікавий та корисний тренінг, який буде проведено у Херсоні 15 листопада об 11.00.


Back to the list

© Narodna Dovira, 2010
Design:
GRADES
If you have questions and want to contact the appropriate department press here